گروه تورهای کیش با خدماتی ویژه به سبکی نوین

030336

گروه تورهای کیش با خدماتی ویژه به سبکی نوین

در زمینه برگزاری تورهای کیش به سبک نوین گردشگری، تخصصی و حرفه ای در زمینه پرواز و اقامت و خدمات گردشگری به سرزمین زیبایی ها و بکر و بی بدیل  کیش فعالیت دارد. جزء یکی از آژانس های برتر و پیشرو می باشد.

یکی از نقاط قوت این آژانس، داشتن کادری مجرب و حرفه ای در زمینه مشاوره، فروش انواع خدمات در زمینه تورهای کیش می باشد. این مجموعه با بهره گیری از کارشناسان حرفه ای و همکاری کارگزاران قابل اعتماد و مجرب، توانایی اقدام و دریافت تمام خدمات مربوطه به حوزه برگزاری تورهای جزیره کیش را برای تمام مردم دنیا  به این نگین خلیج فارس را دارد.

030336

 برای آن دسته از توریست ها و علاقه مندانی که خواهان اکتشاف ایران، این کشور پهناور و کهن هستند، پیشنهاد این منطقه از کشورعزیزمان برایشان میتواند جذاب باشد.

تورکیش و پارک دلفین‌ها

پارک دلفین‌ها، مجموعه تفریحی است  در جنوب شرقی جزیره کیش با مساحتی حدود ۱۰۰ هکتار قرار گرفتته که مجموعه

شامل:

۱- فضای سبز با انواع گونه‌های مختلف گیاهی

۲-باغ پرندگان

۳- اولین و تنها دلفیناریوم در ایرن که در این مجموعه گونه‌های مختلفی از پستانداران دریایى از جمله دلفین، شیر دریایى شمالى، شیردریایى جنوبى، گربه دریایى شمالى، گراز دریایى و پنگوئن نگهداری می‌شوندو  از هنرنمایی آنان که توسط مربیان ایرانی تربیت می‌شوند دیدن کرد و لذت برد..

اگه تو سفرتون به این جزیره بی بدیل ها ممخصوصا دلتون لک زده برای دیدن شیطنت های این دلفین های ناز و شیطون که باهوش ترین آب زیان هستند و با هنرنمایشون دلبری کرده و دلتون رو پیششون جا گذاشتید با کمال افتخار و تمام قدر در خدمتتون

کیش، تورکیش و  بوستان آهوان

در سال ۱۳۶۳، از جزیره خارک به جزیره کیش ، ۳۰ راس آهو برای حمایت از تکثیر آهوی ایرانی و افزودن جذابیت‌های جزیره  زیبای کیش با همکاری سازمان حفاظت محیط آورده شد ند و در بیشتر مناطق خصوصا در شرق و جنوب جزیره به صورت گله‌های پراکنده هستند.

پراکندگی جمعیت این آهوان دوست داشتنی که در بخش‌هایی از آسیای مرکزی (قسمت‌های ایران، جنوب غربی پاکستان، صحرای گبی) هست، اگر چه در کمال تاسشف، شکار بی رویه خطر انقراض اونها رو همراه دارد.

 

ضامن همه سفرهای خوش از همون ابتدا انتخاب یک مجموعه حرفه ای است که میتواند خیال راحت و بازی و شادی و سرگرمی رو مثل این آهوان خرامان  ودلفین های شیطون در جزیره کیش رو برای شما به ارمغان بیاورد.

برای کسب اطلاع بیشتر از خدمات مجموعه گردشگری تورهای کیش، جهت استفاده از پروازها، تورها و اقامت های به یاد ماندنی در این جزیره زیبا، به وبسایت گروه تورهای کیش رجوع کنید. ضامن آهوان زیبا ضامن خوشبختی های زندگیتان، مخصوصا سفردر کنار عزیزانتون. زندگیتون پر از هیجان بازی با رویاهاتون اون هم زمانی که در زندگی حضور پیدا کردند باشد.

منبع : سایت تور کیش

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.