ثبت نام و روش شروع در ایـنستاگرام

ثبت نام و روش شروع به کار در ایـنستاگرام

در این نوشته به معرفی نرم افزار اینستاگرام خواهیم پرداخت.در ادامه این مطلب به نکاتی بسیار جالب در خصوص این نرم افزار می پردازیم.

ثبت نام در ایـن ستاگرام یکـی از راحت ترین عضویت های موجود در اپلیکـی شن های اجتماعی است . در دانلود ایـنستاگرام شما برای ثبت نام نه به شماره تلفن و نه به ایمیل نیاز ندارید و بدون ایـن مسائل همچنین می توانید به آسانی هرچه تمام تر عضو ایـن ستاگرام شوید. اما بدیهی هست که در ایـن صورت در صورت فراموشی رمز عبور هیچ شانسی برای بازگشت اکانت خود نخواهید داشت و برای ایـن امر بایستی حداقل یکـی از مسائل ایمیل یا شماره را به درستی در اطلاعات خود ثبت بکنید . در اولین اجرای اپلیکـی شن با تصویر بالا (نارنجی) مواجه خواهید شد. روی مورد ی SingUp With EMail or Phone Number لمس بکنید تا به عکس بعدی منتقل شوید. در ایـن بخش معین بکنید که قصد ثبت نام با ایمیل را دارید یا شماره ی موبایل. در هر بخش با وارد کردن اطلاعات حقیقی یا غیرحقیقی همچنین می توانید عضو ایـن ستاگرام شوید. وهله ی انتها که در عکس سوم قابل مشاهده هست معین نام؛ نام کاربری و رمز عبور شما خواهد بود. در صورتی که نام کاربری شما از قبل موجود نباشد؛ عملیات تهیه اکانت به اتمام می رسد و از شما پرسیده خواهد شد که آیا مایل به ارزیابی شماره های تلفن توسط ایـن ستاگرام برای توصیه Contactهای ایـن ستامحترم می باشید یا خیر که بنا بر میل خود همچنین می توانید آن را تایید یا Skip بکنید . بعد از ایـن وهله وارد اکانت خود می شوید و همچنین می توانید به فالو کردن اشخاص توصیه ی توسط ایـن ستاگرام بپردازید.

Download instagram

برای دانلود اینستاگرام کلیک کنید

 

معرفی چهار گزینه‌ی بنیادی برنامه

گزینه‌ی اول مربوط به بخش بنیادی برنامه (فیدها) است . ایـن بخش مثل Home Page فیسبوک عمل می‌کند و پست‌های ارسـال شده توسط اشخاصی که آن‌ها را فالو کـرده ‌اید در ایـن بخش به نمایش گذاشته می‌شوند. ایـن بخش در ابتدا پست ها را به ترتیب انتشار نمایش می داد که متاسفانه در اقدامی خودخواهانه از طرف ایـن ستاگرام و با وجود مخالفت های اکثر کاربران ایـن شبکه؛ ترتیب نمایش پست ها کاملا به ریخت و حالا پست ها به صورت به ریخته و شانسی نمایش داده می شوند. اما خود ایـن ستاگرام اعلام کـرده هست که ترتیب پست ها را طوری نمایش می دهد که پست هایی که برای شما با ارزش تر هست در بالاتر نمایش داده شود اما در عمل شاهد چنین موضوعی نیستید و پست ها به صورت کاملا Random نمایش داده می شوند.

گزینه‌ی دوم بخش جستجوی ایـن ستاگرام هست که حاوی چند وسائل ک متفاوت است . با کلیک روی گزینه‌ی ذره‌بین؛ به صفحه‌ای منتقل می‌شوید که عکس‌ها و ویدئو هایی به صورت اتفاقی از حساب‌های ایـن ستاگرام به شما نمایش داده می‌شوند. ایـن انتخاب‌ها بر طبق علایق شما صورت می‌گیرد؛ به ایـن معنا که ایـن ستاگرام اشخاص فالو شده توسط شما را آنالیز می‌کند و بر طبق آن؛ پیج‌ها و پست‌هایی که ممکن است برای شما جذاب باشد را نمایش می‌دهد. در کنار کادر جستجو آیکون کوچکی قرار دارد که با استفاده از آن به جای عکس ها و ویدئو های اتفاقی؛ آیدی کاربران متفاوت را به صورت Random مشاهده می بکنید که همچنین می توانید در صورت تمایل آن ها را فالو بکنید .

تلگرام , حذف اکانت تلگرام , دانلود تلگرام , اکانت تلگرام , کانال تلگرام , اینستاگرام , حذف اکانت تلگرام , دانلود تلگرام , دانلود اینستاگرام

در همین بخش با کلیک بر روی کادر جستجوی بالا؛ با چهار بخش مفرق رو به رو خواهید شد. Top, People, Tags و Places. چنانچه کلمه‌ی جستجو شده (برای مثال Car) در بخش اکانت‌ها جستجو شود؛ صفحه‌های مربوط به آن؛ و چنانچه همین کلمه در بخش هشتگ‌ها جستجو شود همه عکس‌های مرتبط با موضوع جستجو شده‌؛ برای شما به نمایش در خواهد آمد که در ایـن حالت عکس مورد نظـر ممکن است از پیج های عمومی مفرق یا حتی یک پروفایل شخصی باشد. بخش Top ترکیبی از آیدی ها؛ هشتگ ها و محل ها هست و وقتی که کلمه ای را در کادر جستجو وارد می بکنید همچنین می توانید در تب Top همه مسائل با ارزش را اعم از هشتگ یا … مشاهده بکنید

گزینه‌ی سوم بخش مدیریت اعلان‌ها است . ایـن بخش حاوی دو برگه جداگانه با عنوان You و Following است . در بخش You چنانچه کسی برای شما درخوهست دوستی بفرستد؛ عکس شما را لایک نماید یا برایتان کامنت بگذارد به شما اطلاع رسانی خواهد شد. در تب دوم می‌توانید اطلاعات مختصری از کسانی که آن‌ها را فالو کـرده ‌اید پیدا بکنید . برای مثال می‌توانید مدقت شوید که دوستتان چه عکس‌هایی را لایک یا اخیرا چه صفحه‌ای را فالو کـرده است . نحوه‌ی کارکرد آن به ایـن صورت هست که با باز کردن ایـن ستاگرام در صورتی که اعلان جدیدی برای شما وجود داشته باشد؛ یک نقطه قرمز رنگ روی ایـن مورد ظاهر می‌شود تا به شما ایـن موضوع را اطلاع‌رسانی نماید .

گزیه چهارم پروفایل شخصی شما است . در ایـن بخش همه عکس‌ها و ویدئو هایی که ارسـال کـرده ‌اید وجود دارند.

معرفی منوی تنظیمات و کارکرد هر گزینه

در منوی تنظیمات برنامه با چندین مورد مواجه خواهید شد که در ادامه به معرفی جزئی آنها خواهیم پرداخت. نحوه‌ی دسترسی به ایـن بخش؛ رفتن به گزینه‌ی چهارم (پروفایل شخصی) و کلیک روی دکمه‌ی سه‌نقطه در منوی بالایی است .

در بخش Post You’ve liked که به پست‌های لایک شده اختصاص دارد؛ همه عکس‌ها یا ویدئو هایی که لایک کـرده ‌اید جمع‌آوری خواهد شد. بخش Private Acc حالت خصوصی را برای اکانت شما فعال می‌کند که در ایـن حالت باقی کاربران برای دیدن پست‌ها و لیست فالوهای شما ابتدا بایستی درخوهست دوستی ارسـال کنند و بعد از قبول درخوهست توسط شما؛ قادر به مشاهده‌ی پروفایل‌تان خواهند بود. بخش Blocked User کاربرانی که شما آن ها را بلاک کـرده اید را نمایش خواهد داد. بخش Story و Business Acc دو امکان جدید ایـن ستاگرام می باشند که در ادامه به طور اختصاصی آن ها را معرفی خواهیم کرد. بخش Linked Acc برای متصل کردن اکانت فیسبوک؛ توئیتر و.. به ایـن ستاگرام به کار می‌رود که علاوه بر مزیت آن در بازیابی رمزعبور؛ می‌توان با استفاده از آن پست‌های ارسـال شده را بین اکانت‌ها همگام‌سازی کرد. با مراجعه به بخش Push Notification همـان طور که در تصویر پایین (سمت راست) معین شده هست می‌توانید نحوه‌ی اطلاع‌رسانی‌ها را معین بکنید .

 
 

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.