تعاون بهترین الگوی تحقق اقتصاد مقاومتی است

تعاون بهترین الگوی تحقق اقتصاد مقاومتی است

اخبار ،اخبار سیاسی، اخبار روز ،آخرین اخبار ،اخبار اجتماعی,قدس,اخبار قدس

آکاایران به گزارش قدس آنلایـن به نقل از ایرنا؛ سید حمید کلانتری روز پنجشنبه در همایش آموزشی حوزه تعاون منطقه شمال شرق کشور در مشهد افزود: برای توسعه؛ پیشرفت و آبادانی کشور بایستی فرهنگ تعاون در بین ادارات؛ بخشها؛ خانواده ها و همه سطوح افزوده شدن یافته و رفاقت جای رقابتهای شکننده را بگیرد.
وی ادامه داد: مهمترین علت عدم موفقیت و ظهور مسائل در بعضی تعاونیها فقدان همکاری و کار به معنای واقعی است .
به گزارش آکاایران معاون وزیر تعاون بیان کرد: تجربه نشان داده شرکتهای تعاونی در مقایسه با بخش خصوصی کمتر درگیر معوقات؛ تعطیلی و آسیب می شوند.
وی افزود: فرهنگ تعاون و همکاری بایستی در بین وزارتخانه ها شکل بگیرد تا انجام امور تسهیل شود.
کلانتری ادامه داد: تعاون به معنای سازماندهی گروههای ذینفع و دارای منافع مشترک برای افزوده شدن درآمد؛ بهره وری و رفاه است و با ملاک قرار دادن ایـن تعریف می توان اقدام به راه اندازی و کار در عرصه تعاونی داشت.
وی همین طور هدف از برگزاری همایش آموزشی حوزه تعاون منطقه شمال شرق کشور تشریح و تبیین ضرورت گسترش فرهنگ تعاون و ارزیابی و ارائه راهکارهای عملی در زمینه گسترش فرهنگ تعاونی در کشور اعلام کرد.
همایش آموزشی حوزه تعاون منطقه شمال شرق کشور با بودن ۱۰۰ نفر از تعاونگران و مسئولان ایـن حوزه از شش استان سمنان؛ مازندران؛ گلستان؛ خراسانها رضوی؛ خراسان شمالی و خراسان به مدت دو روز در مشهد برگزار شد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.