مانتوهای ورزشگاهی، مد مخصوص جام جهانی در ایران

در مراسمی رسمی با اصحاب رسانه از مانتوهای ورزشبعضی در مرکز تخصصی مدل ینگ نمایش زنده (ویولت) رونمایی به عمل آمد. در این مراسم از چهار نوع مانتوی ورزشبرخی با عنوان «آرک ایرانی»،«مانتوزا»،پانچویوز» و«مانتویوز» رونمایی شد.

این کار در حالی انجام شد که حمید قبادی – دبیر کارگروه ساماندهی مد و اظهار کرد: بر طبـق برنامـه ‌ریزی که دبیرخانه کارگروه ساماندهی مد لباس ، انجام داده‌ است، سه موسسه با نام‌های «مدینو»، «ویولت» و«به‌پوشی» برای برگزار کردن نمایش زنده لباس ‌های ایرانی و اسلامی معرفی شدند. این مراکز بعد از گذراندن دوره‌های راهنمای ی طی کردن مراحل قانونی، مجوز لازم را برای برگزاری نمابش زنده‌ی لبـاس ایرانی اسلامی دریافت کرده ‌اند.

قبادی همچنین بیان کرد: متقاضیان حقیقی و حقوقی که خواهان اجرای نمایش برای محصولات برند خود هستند ، می‌توانند از طریق این موسسات کار کنند. این موسسات هم جهت نمایش البسه‌ی آن‌ها می‌توانند کار کنند. نمایش در تعدادی از مراکز واجد شرایط که شناسایی شده‌است برگزار می‌شود؛ مانند برج میلاد، برج آزادی، تالار وحدت و… در حال حاضر ۳۰ مرکز جهت برگزاری اجرای زنده شناسایی شده که موسسات نام برده می‌توانند پروگرام ‌های را در این مراکز انجام دهند.

دبیرکارگروه ساماندهی مد ادامه داد: متقاضیان برای هر اجرای نمایش زنده‌ی نیازمند کسب مجوز هستند همه‌ی امور مربوط به کسب مجوز اجرا بوسیله موسسات انجام می‌شود. اما منعی برای افزوده شدن موسسات دیگر به این سه موسسه جهت اجرای نمایش زنده وجود ندارد. مشروط بر اینکه آیین‌نامـه ‌ی مربوط به این کار را رعایت کرده و جزییات و نحوه‌ی برگزاری این پروگرام ، نحوه‌ی گزینش میزبان و… را روش ببینند در چارچوب عمل کنند. هم اکنون نیز در حال بررس درخواست ‌های متقاضیان هستیم که به تعداد موسسات بی‌افزاییم.

او در مورد ‌ی نحوه‌ی اجرای نمایش زنده جهت زنان شرح داد: در این وهله نمایش زنده‌ی ویژه‌ی زنان خواهیم داشت ولی در مراحل بعدی تصمیم داریم امکان برگزاری نمایش زنده جهت اجتماع زنان را با رعایت ضوابط اصول فراهم کنیم که دیگر فقط ویژه‌ی بانوان نخواهد بود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.