درب ضد سرقت چیست؟ مزایای استفاده از درب ضد سرقت

امروزه متاسفانه با ارتقا آمار سرقت، نیاز به تامین امنیت در تمام محل ها از عبارت منازل، کمپانی ها، کارخانه ها و … چند مساوی شده است. یکی از راه های پیشگیری از سرقت، مصرف از سیسـتم های امنیتی از عبارت درب ضد سرقت است.

در ضد سرقت

درب ضد سرقت.در ضد سرقت

درب ضد سرقت به دلیل ساختاری که دارا است نسبت به درب های معمولی مقاوم تر امنیت خیلی بالاتری است. درب ضد سرقت از نظر ساختار کلی، قفل، لولا جنس با درب های معمولی فرق دارد. قفل ها در درب ضد سرقت زیاد تقویت شده اند و به شدت غیر قابل باز کردن هستند .

درب ضد سرقت ممکن است به انواع مختلف قفل های ضد سرقت مجهز شده باشد. هر یک از این قفل ها دارای میزان امنیت های مفرق ی هستند . خیلی مهم ترین اصلی ترین اجزا در درب ضد سرقت، قفل ها می باشند . پس خرید درب ضد سرقت قطعا به قفل آن توجه بکنید .

علاوه بر این لولا در اکثر درب های ضد سرقت از خارج یا از هر دو طرف پنهان است و این امر مانع از باز شدن درب به وسیله اهرم کردن لولا می شود. درب ضد سرقت اکثرا از لایه های مختلف تشکیل شده است. جنس لایه داخلی آنها اکثرا ٌ از جنس فولاد است که با یک لایه از جنس های مختلف مانند ام دی اف، اچ دی اف، فلز، شیشه وغیره روکش شده است. فضای خالی موجود در درب ضد سرقت هم معمولا به وسیله پشم سنگ پر می شود که این امر باعث می شود درب ضد سرقت عایق صدا و گرما هم باشد.

درب ضد سرقت انواع مختلف است. در بازار ایران به صورت سه دسته اصلی عرضه می شود، که حاوی : درب ضد سرقت ترک، درب ضد سرقت چینی و درب ضد سرقت ایرانی است. در بین این انواع ، درب ضد سرقت ترک هم ازنظر کیفیت هم از نظر قیمت در مقام بالاتری نسبت بهبقیه ین قرار دارد.

اما درب ضد سرقت ایرانی نیز از نظر ظاهر کیفیت تا میزان زیاد ی مشابه نمونه ترکیه ای آن است. ولی قیمت آن نسبت به درب ضد سرقت ترک پایین تر است. نوع چینی درب ضد سرقت ارزانترین آنها است. اما این به مفهوم بی کیفیت بودن درب ضد سرقت چینی نیست.

ویژگی ها ی استفاده از درب ضد سرقت

درب ضد سرقت به دلیل داشتن خصوصیات ی ویِژگزینشه بسیار زیاد مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

همان گونه که می دانید درب ضد سرقت انواع مختلف است. از نظر کشور سازنده درب ضد سرقت، می توان درب ضد سرقت را به سه دسته درب ضد سرقت ترک درب ضد سرقت ایرانی و درب ضد سرقت چینی تقسیم کرد. این سه نوع درب ضد سرقت از نظر قیمت درب ضد سرقت ، کیفیت و میزان خرید درب ضد سرقت با یکدیگر مفرق می باشند .

درب ضد سرقت مزیت های بسیاری دارد. فرد د درب ضد سرقت فقط به منظور تامین امنیت نیست.درب ضد سرقت فرد د های زیادی دارد. همان گونه که قبلا اشاره شد، درب ضد سرقت از اجزا مختلف ی تشکیل شده است. ما در این مطلب به بعضی از این ویژگی ها ی درب ضد سرقت اشاره می کنیم.

درب ضد سرقت نسبت به درب معمولی مقاوم تر است دارای دوام زیاد تری است
در طول تهیه درب ضد سرقت از ۲ کلید رایانه ی استفاده می شود، و بعد از اتمام تهیه ۶ کلید به مالک درب ضد سرقت تحویل داده می شود. به محض تکمیل فرآیند تهیه درب ضد سرقت، آن ۲ کلید کاربر د را از دست می دهند، که این باعث ارتقا امنیت می شود.
درب ضد سرقت دارای اجزایی از قبیل زنگ، چشـم ی، زنجیر درب، لولای پنهان و چهارچوب مفرق و مستحکم نسبت به درب معمولی است
درب ضد سرقت از نظر رطوبتی و گرما ی کاملا عایق است
درب ضد سرقت از ورود گرد و غبار به داخل منزل پیشگیری می نماید
پیشگیری از اتلاف انرژی
نصب آسان بدون آسیب رسیدن به درب ضد سرقت
درب ضد سرقت اکثرا ٌ دارای لولای پنهان است که از نظر امنیتی زیاد با اهمیت زیاد است
مصرف از درب ضد سرقت اقتصادی نیز هست
درب ضد سرقت امنیت منزل، محل کار فروشگاه ها را ارتقا می دهد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.